SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bricka med handtag 11944321

nr 1194 4321

Bricka med handtag

Sent 1800-tal, Silver on Copper, Ryska stämplar. Längd: 74

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:25:58